Przydatne krzesło toaletowe

Osoby niepełnosprawne potrzebują wsparcia w codziennym życiu, mają problemy z poruszaniem, jest im ciężko funkcjonować na co dzień. Krzesło toaletowe sprawdza się dla osób niepełnosprawnych, szczególnie mających problemy z przemieszczaniem się. W sprzedaży jest np. składane krzesło toaletowe.

Może być stosowane jako toaleta przy łóżku osoby schorowanej, która nie ma sił pójść do klasycznej toalety, a przy łóżku skorzysta szybko z ważnych czynności higienicznych. Łóżko wyposażone jest w stalową ramę, posiada mocną konstrukcję, ma regulację wysokości oraz skokową regulację co kilka centymetrów. Dzięki podłokietnikom jest bardzo stabilne oraz komfortowe. Zakończone antypoślizgowo nóżki to wysoka klasa takiego mebla.

Wygodne oraz ekonomiczne składane krzesło

Solidne krzesło toaletowe można złożyć, gdy nie korzysta się z niego. Jest to podparcie służące do wstania z wc, ułatwia korzystanie z konwencjonalnego sedesu, nadaje się dla osób cięższych, ważących do ok. 130 kilogramów. Posiada basen o pojemności siedmiu litrów. Takie krzesło czyści się wygodnie i szybko. Przyda się w domu każdej schorowanej osoby. Koszt zakupu takiego łóżka wynosi ok. 120-200 złotych, zatem jest to niedroga inwestycja, a bardzo funkcjonalna. Takie produkty kupowane są także do domów seniorów czy do szpitali. Takie krzesło waży ok. 6 kilogramów, jest zatem bardzo lekkie, można je zabrać na wyjazd i korzystać z niego także poza domem. Najczęściej dostępne jest w kolorystyce białej, można znaleźć też inne kolory tego rodzaju produktów, np. szary lub czarny. Najczęściej takie krzesła wykonane są z plastiku i trwałego, ale lekkiego aluminium. Porządna jakość, dobre wykonanie oraz trwałość to rzeczy bardzo ważne dla każdego klienta. Modne, dobrze wykonane krzesło toaletowe sprawdzi się przez długi czas i będzie produktem na wiele lat, więcej www.megamedic.pl.