Dobry lek przeciwbólowy działający miejscowo

Ból to jeden z tych sygnałów płynących z naszego organizmu, który chcemy jak najszybciej wyciszyć i usunąć. Ból jest doświadczeniem bardzo nieprzyjemnym, odbierającym radość życia i chęć do działania. Dobry lek działający miejscowo i niwelujący ból pomiędzy innymi Ketonal Żel, który warto mieć w swojej apteczce.

Ketonal Żel na ból miejscowy

Ketonal to jeden z najbardziej skutecznych leków przeciwbólowych. To również lek, którego nie można przyjmować tak po prostu bez konsultacji z lekarzem, szczególnie jeżeli ma się większe problemy z żołądkiem czy wątrobą. Dla osób, które często muszą korzystać z mocy leku przeciwbólowego, opracowano Ketonal żel. Ten lek stosuje się miejscowo na przykład w związku z bólem kończyn kręgosłupa. Można nim posmarować stłuczone czy obolałe miejsce, a miejscowo zadziała on przeciwzapalnie i uśmierzy ból.

Jak stosować Ketonal Żel?

Lek Ketonal w żelu to lek do stosowania miejscowego. Należy dokładnie wmasować go w miejsce odczuwania bólu, a następnie szybko umyć dłonie. Lek wchłania się przez skórę i szybko działa, łagodząc nieprzyjemne dolegliwości i poprawiając komfort pacjenta. Lek zawsze należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta i nie przekraczać dopuszczalnej dawki.